Anne Balle

CHIEF CONSULTANT

Uddannelse: Master in English and Information Science

Direct tel.: +45 31 38 64 42
Email: Anne.Balle@signal.issworld.com

Astrid Overgaard Wulff

PROJECT MANAGER & ARCHITECT

Uddannelse: Interior Architecture

Direct tel. : +45 91 36 65 99
Email: Astrid.Wulff@signal.issworld.com

Benedikte Møller Christensen

FINANCIAL MANAGER

Uddannelse: Cand.merc. in Finance and Accounting

Direct tel.: +45 30 93 41 01
Email: Benedikte.Moeller@signal.issworld.com

Birgit Egebak

PROJECT MANAGER & ARCHITECT

Direct tel.: +45 38 17 65 94
Email: birgit.egebak@signal.issworld.com

Bjørn Boman Rinde

RÅDGIVER

Uddannelse: MA Service Management og BA Offentlig administrasjon og ledelse

Direkte tel.: +47 992 330 29
Email: bjorn.boman.rinde@signal.issworld.com

Bonnie Wede

ARCHITECT

Uddannelse: ARCHITECT MAA

Direct tel.: +45 31 35 69 45
Email: bonnie.wede@signal.issworld.com

Camilia Højbjerre Sraïri

ANALYST & PROJECT MANAGER

Direct tel.: +45 31 36 19 39
Email: Camilia.Hoejbjerre.Srairi@signal.issworld.com

Christine Hoff

TRAINEE

Uddannelse: Architect BA

Direct tel.: +45 38 17 65 57
Email: Christine.Hoff@signal.issworld.com

Cornelia Tuglui

Project Manager & Architect

Uddannelse: PhD. Architect

Direct tel. : +45 38 17 65 91
Email: Cornelia.Tuglui@signal.issworld.com

Derya Tas

TRAINEE

Uddannelse: Stud.scient.soc

Direct tel.:: +45 38 17 65 83
Email: Derya.Tas@signal.issworld.com

Didde Olsen

ARCHITECT & DESIGNER / ON MATERNITY LEAVE

Uddannelse: Architect MAA

Direct tel.: +45 31 66 65 08
Email: dh@signal-arki.dk

Emma Staubo

INTERIOR ARCHITECT MNIL

Uddannelse: Master of Design (Interior & Furniture)

Direct tel.: +47 99 21 32 65
:
Email: emma.staubo@signal.issworld.com

Gitte Andersen

GLOBAL HEAD OF WORKPLACE MANAGEMENT & DESIGN

Uddannelse: Architect MAA // Construction Economist MDB

Direct tel.: +45 26 85 86 41
Email: gitte.andersen@signal.issworld.com

Gitte Storm Galsøe

TRAINEE

Uddannelse: BA of design specializing in textiles

Direct tel.: +45 38 17 65 88
Email: Gitte.galsoee@signal.issworld.com

Helgi Hreinn

ARKITEKT MAA

Uddannelse: Arkitekt MAA

Direkte tel.: +45 31 34 74 07
Email: Helgi.Hreinn@signal.issworld.com

HENRIK NIELSEN STÜTZER

Designer

Uddannelse: FURNITURE DESIGN BA, TEKO DESIGN & BUSINESS

Direct tel.: +45 27 58 32 37
Email: Henrik.Nielsen.Stutzer@signal.issworld.com

Henrikke Roll Heirung

PROJECT MANAGER

Uddannelse: Interior architect MNIL / Master in Organization and Leadership

Direct tel.: +47 93 25 26 93
Email: henrikke.roll.heirung@signal.issworld.com

Jeppe Søndergaard

DESIGNER

Uddannelse: Architect MAA

Direct tel.: +45 31 72 59 91
Email: Jeppe.Soendergaard@signal.issworld.com

Jørund Kjøsnes

DIREKTØR

Uddannelse: Cand.mag. // Master of Arts, Organizational Change

Direkte tel.: +47 91 89 30 17
Email: jorund.kjosnes@signal.issworld.com

Josefine Biker

TRAINEE

Uddannelse: BA in sociology

Direct tel.: +45 38 17 65 86
Email: Josefine.Biker@signal.issworld.com

Julie Almberg

DESIGN ENGINEER

Uddannelse: DESIGN ENGINEER

Direct tel. : +45 31 36 48 70
Email: Julie.Almberg@signal.issworld.com

Julie Klinkby Schiøtt

ASSISTANT

Direct tel.: +45 35 29 30 70
Email: info@signal.issworld.com

Julie Mille Søbye

ARCHITECT

Uddannelse: Architect MAA

Direct tel.: +45 31 35 86 47
Email: Julie.Mille.Soebye@signal.issworld.com

Kathrine Holm

ARKITEKT MAA

Uddannelse: Cand.arch.

Direct tel.: +45 53 51 11 28
Email: Kathrine.Holm@signal.issworld.com

Linda Herbst

FINANCE

Direkte tel.: +45 35 29 01 35
Email: accounting@signal.issworld.com

Lise Bergflødt

MARKEDSDIREKTØR

Uddannelse: Master of Science in Civil Engineering

Direkte tel.: +47 93 44 46 58
Email: lise.bergflodt@signal.issworld.com

Lone Stakemann

SENIOR PROJECT MANAGER

Uddannelse: Architect MAA, Real Estate Agent

Direct tel.: +45 31 56 13 59
Email: Lone.Stakemann@signal.issworld.com

Lykke Bøning Jørgin

DESIGNER

Uddannelse: Designer - Space and furniture

Direct tel.: +45 30 25 61 16
Email: Lykke.Boening.Joergin@signal.issworld.com

Mads Jeppesen

ARCHITECT

Uddannelse: Architect MAA

Direct tel. : +45 22 82 73 80
Email: Mads.Bjerregaard.Jeppesen@signal.issworld.com

Maria Rønne Vang

Architect

Uddannelse: Architect BA

Direct tel. : +45 38 17 65 95
Email: maria.roenne.vang@signal.issworld.com

Marianne Færch-Keldsen

SENIOR PROJECT MANAGER

Uddannelse: Architect MAA

Direct tel.: +45 31 38 29 95
Email: Marianne.Faerch-Keldsen@signal.issworld.com

Martine Nilsen

INTERIØRARKITEKT

Uddannelse: Interiørarkitekt med Mastergrad i Design

Direct tel.: +47 41 69 42 79
Email: martine.saether.nilsen@signal.issworld.com

Mette Hamann Sandgaard

CONSTRUCTING ARCHITECT

Uddannelse: ARCHITECTURAL TECHNOLOGY AND CONSTRUCTION MANAGEMENT

Direct tel.: +45 31 37 07 96
Email: Mette.Hamann.Sandgaard@signal.issworld.com

Mette Loiborg

SENIOR PROJECT MANAGER

Uddannelse: Architect MAA

Direct tel.: +45 31 62 65 35
Email: Mette.Loiborg@signal.issworld.com

Morten Fisker

CHIEF ANALYST

Uddannelse: Master in Cultural Sociology

Direct tel.: +45 24 96 13 26
Email: Morten.Fisker@signal.issworld.com

Per Feldthaus

GLOBAL HEAD OF WORKPLACE MANAGEMENT & DESIGN

Uddannelse: Architect MAA // Master of Business Adminstration MBA

Direct tel.: +45 20 80 70 11
Email: Per.Feldthaus@signal.issworld.com

Pernille Helms

CHIEF CONSULTANT

Uddannelse: Cand.scient.adm

Direct tel.: +45 31 62 92 50
Email: Pernille.Helms@signal.issworld.com

Sandra Herold Ferbing

PROJECT MANAGER

Direct tel. : +45 53 69 38 06
Email: Sandra.Herold.Ferbing@signal.issworld.com

Sara Arvanaghi-Jadid

TRAINEE

Uddannelse: BA i Sociologi

Direkte tel.: +45 22 87 65 80
Email: Sara.Arvanaghi-Jadid@signal.issworld.com

Sofie Antorini

PA & COMMUNICATIONS

Uddannelse: Cand.mag. in Danish og Communication

Direct tel.: +45 28 56 60 75
Email: sofie.antorini@signal.issworld.com

Sofie Maj Sørensen

ARCHITECT MAA

Uddannelse: Cand.Arch.MAA

Direct. tel: +45 38 17 65 92
Email: Sofie.maj.soerensen@signal.issworld.com

Viola Marie Skovgaard

TRAINEE

Uddannelse: BA in sociology

Direct tel.: +45 38 17 65 87
Email: Viola.Marie.Skovgaard@signal.issworld.com