Andreas Hansen

Finance Manager

Uddannelse: MSc. Finance & Strategic management

Tel.:: +45 20 61 87 53
Email: Andreas.Hansen@group.issworld.com

Andrés Maseres Javaloy

Architect

Uddannelse: Architect

Tel.:: +45 52 79 75 45
Email: Andres.Maseres.Javaloy@signal.issworld.com

ANDREW LO

HEAD OF DESIGN

Uddannelse: Architect RIBA

DIR. TEL.: +45 38 17 66 51
Email: Andrew.Lo@signal.issworld.com

Anne Bennike

ANALYST

Uddannelse: Cand. mag. in Comparative Literature

DIR TEL.: +45 40863822
Skype: +45 38176413
Email: Anne.Bennike.Jacobsen@signal.issworld.com

Betina Bressel Jensen

SENIOR INTERIOR DESIGNER

Uddannelse: Fine Arts - Interior Design

Tel: +45 41466904
Email: Betina.Bressel.Jensen@signal.issworld.com

Blanca San Vicente

ARCHITECT

Uddannelse: Interior Architect/Designer MDD

Tel. : +45 20 80 62 73
Email: Blanca.San.Vicente@signal.issworld.com

Daniel Michael Gallø Truedsson

INTERN

Uddannelse: BA in business, language, and culture (English)

TEL: +45 40 47 40 33
Email: Daniel.Michael.Galloe.Truedsson@signal.issworld.com

Asta-Marie Bjerring Lomholt

Piccoline

TEL.:: +45 22 90 65 89
Email: asta.marie.lomholt@signal.issworld.com

Gry Kjær Jacobsen

STUDENT WORKER

Uddannelse: BA in Work Life Studies and Social Science

TEL: +45 42 17 74 45
Email: Gry.Kjaer.Jacobsen@signal.issworld.com

Janus Rostock

HEAD OF SIGNAL

Uddannelse: Master of Architecture

Tel: +45 41466600
Email: Janus.Rostock@Signal.issworld.com

Maria Riano-Kofod

SENIOR PROJECT MANAGER

Uddannelse: Architect

Direct tel.: +45 40 22 50 60
Email: Maria.Riano-Kofod@signal.issworld.com

Marianne Færch

SENIOR PROJECT MANAGER

Uddannelse: Architect

Direct tel.: +45 31 38 29 95
Email: Marianne.Faerch-Keldsen@signal.issworld.com

Monica Hammer

Head of Commercial

Uddannelse: Designer & Architect

Tel.: +45 23376477
Email: Monica.Hammer@signal.issworld.com

Morten Fisker

CHIEF ANALYST

Uddannelse: Master in Cultural Sociology

Direct tel.: +45 24 96 13 26
Email: Morten.Fisker@signal.issworld.com

Sara Lohse

ARCHITECT

Uddannelse: Architect M.Arch

Tel.: +45 44 11 52 57
Email: sara.lohse@signal.issworld.com

Simon Svegaard

HEAD OF SIGNAL ANALYTICS

Uddannelse: Master of Science in Economics & Business Administration

Tel.: +45 20122803
Email: Simon.svegaard@signal.issworld.com

Sofie Antorini

Communications Manager

Uddannelse: Cand.mag. in Danish and Communication

Direct tel.: +45 28 56 60 75
Email: sofie.antorini@signal.issworld.com

Sofie Maj Sørensen (on maternity leave)

ARCHITECT MAA

Uddannelse: Cand.Arch.MAA

Direct. tel: +45 38 17 65 95
Email: Sofie.maj.soerensen@signal.issworld.com