Bjørn Boman Rinde

RÅDGIVER

Uddannelse: MA Service Management og BA Offentlig administrasjon og ledelse

Direkte tel.: +47 992 330 29
Email: bjorn.boman.rinde@signal.issworld.com

Charlotte Bay

PROJECT MANAGER

Direct tel.: +47 92 02 33 05
Email: charlotte.bay@no.issworld.com

Charlotte Windel Stang

SENIOR PROJECT MANAGER

Uddannelse: Architect MNAL

Tel. : +47 40 49 44 40
Email: charlotte.stang@signal.issworld.com

Christina Lage Dahl

Senior Project Manager

Dir. Tel. : +47 95225759
Email: christina.lage.dahl@signal.issworld.com

IBEN ENEVOLDSEN

architect

Uddannelse: Architect cand.arch

TEL.: : +47 48181541
Email: iben.enevoldsen@signal.issworld.com Web

Ingrid Di Meo

Chief Consultant

Uddannelse: MSc in Business

DIR. TEL.: +47 40 80 05 43
Email: Ingrid.di.meo@signal.issworld.com

Jørund Kjøsnes

DIRECTOR OF SIGNAL NO

Uddannelse: Cand.mag. // Master of Arts, Organizational Change

Direkte tel.: +47 91 89 30 17
Email: jorund.kjosnes@signal.issworld.com

Maria Dybedal

Interior Architect

Uddannelse: BA from Griffith

DIR. TEL.: +47 952 93 421
Email: maria.dybedal@signal.issworld.com

Martine Nilsen

INTERIØRARKITEKT

Uddannelse: Interiørarkitekt med Mastergrad i Design

Direct tel.: +47 41 69 42 79
Email: martine.saether.nilsen@signal.issworld.com

Mette Vige Kristoffersen

Junior Architect

Uddannelse: Architect cand. arch

Dir. Tel. : +47 92493055
Email: mette.vige.kristoffersen@signal.issworld.com

Vibeke Lund Aadland

Chief Consultant

Uddannelse: Architect

TEL.: +47 92897486
Email: vibeke.lund.aadland@signal.issworld.com